Hakkımızda

              Ercan Çikolata güvenilir ve sağlıklı ürünleri müşterilerin hizmetine sunmak amacıyla 1985 yılında sert şeker üretmeye, 1991 yılında pasta üretmeye başlamış ve son olarak 2012 yılında kokolin üretimine başlamıştır. 2012 yılından bu yana Ercan markasını kullanan şirketimiz her geçen gün üretim kapasitesini arttırmayı sürdürmektedir.

Firmamız sektöründe ürün çeşitliliğini ve müşteri portföyünü her geçen gün artırmakta ve şuan Konya’da 25 profesyonel çalışanı ile toplam 2.200 m² alanda, ürünlerini HALAL 22:2013, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 Sertifikalarıyla uluslararası standartlarında akredite edilmiş şekilde üretim yapmaktadır.

Ercan Çikolata, kalitesini her geçen gün artan ürün çeşitliliği ile daha geniş kitlelere ulaştırmaya, doğru yatırımlarla sektörünü geliştirmeye ve daha tatlı bir dünya için çalışmaya devam etmektedir. Daima en iyisini üretmiş olmanın gururuyla gelecekte de en iyisini üretmek firmamızın temel amacıdır. 

Hizmetlerimiz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için 25’e yakın çalışanı ve geniş araç filosuyla değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunmak değerlerimiz arasındadır

Vizyon

Vizyon

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini maksimum şekilde çözümlemek vizyonumuzdur.

Misyon

Misyon

Dünya genelinde gıda firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.Ürünlerimizin dünya pazarında payını arttırmak ve tanıtım çalışmalarını üst seviyede tutmak misyonumuzdur.

İş Ortaklarımız

Canlı Yardım